Elektronická kladiva Makita

Chystáte se rekonstruovat dům nebo chalupu, nebo se tím živíte? Pak se neobejdete bez bouracího kladiva Makita.

Řada firem nabízí množství výrobků se společným jmenovatelem bourací kladivo. Jenomže ne všechno nářadí odpovídá svou kvalitou prodávané ceně. Zkuste si proto vybrat z nabídkové řady značky Makita. Makita nabízí téměř čtyři desítky typů, takže si určitě vyberete podle svých možností a představ.


Makita HM1307CNapříklad jedno z elektronických bouracích a sekacích kladiv Makita je vybaveno rukojetí tlumící rázy, a tak zajišťuje nižší vibrace.

Makita pro řemeslníky

U kladiv Makita řemeslníci jistě ocení, že lze přesně nastavit počet příklepů díky nastavovacímu kolečku. Další z široké řady bouracích kladiv Makita umožňuje přepínání mezi vrtáním, kombinací příklep-vrtání nebo sekání. Jiný z modelů společnosti Makita má k dispozici integrované odsávání prachu, což je ideální pro vrtání nad hlavou.

 


Makita HM1101CPro výběr bouracího a sekacího kladiva je rovněž důležitá hmotnost nástroje. Makita nabízí i lehkou variantu.

Makita a 3 a půl tisíce úderů

Elektronické lehké sekací kladivo Makita má výkon 550 W, zvládá dva až tři a půl tisíce úderů za minutu, ačkoliv váží pouze neuvěřitelných 3,2 kilogramu. O deset dekagramů těžší je jeho elektronická varianta, kterou řemeslníci oceňují při otloukání omítky, zbytků malty nebo starých kachliček.

 

Jsme autorizovaní prodejci značky Makita

Náš autorizovaný e-shop Toptool.cz Vám nabízí širokou nabídku bouracích a sekacích kladiv Makita.

 

PRODUKTY
Odběr novinek:
PŘEČTĚTE SI

Toptool.cz – prodejce profesionálního nářadí Makita, Bosch, Fiskars a Storch.

Doporučujeme

Vyrobilo studio NetAction.cz