Upozornění na padělky Makita

Vážení zákazníci,

během roku 2007 se na českém trhu objevily nekvalitní padělky značek Makita a Dolmar. Nabízeny byly zejména při pouličním prodeji a v internetových obchodech s výraznými slevami.


Ve snaze maximálně ochránit naše zákazníky, upozorňujeme na následující skutečnosti:


1. Makita, spol. s r.o. dodává své výrobky výhradně autorizovaným prodejcům, kteří poskytují plnohodnotný servis.

2. Makita, spol. s r.o. nedodává žádnému prodejci, který by měl pouze internetový prodej. Všichni naši autorizovaní prodejci poskytují své profesionální služby vždy v kamenných obchodech, kde vás podrobně seznámí s funkcí a doporučenou údržbou každého prodaného stroje.

3. Reklamaci lze uplatnit pouze na výrobky, které do ČR dovezla firma Makita, spol. s r.o. a které kupující zakoupil u autorizovaného prodejce výrobků Makita uvedeného v seznamu autorizovaných prodejců výrobků Makita na www.makita.cz (dále jen „autorizovaný prodejce“), přičemž seznam autorizovaných prodejců je rovněž k dispozici k nahlédnutí u všech autorizovaných prodejců nebo přímo ve společnosti Makita. Na výrobky neuvedené v předchozí větě společnost Makita záruku neposkytuje a kupující může reklamaci uplatnit pouze u prodávajícího, u něhož příslušný výrobek zakoupil, zejména pak kupující nemůže uplatňovat reklamaci na takové výrobky přímo ve společnosti Makita.

4. Makita, spol. s r.o. poskytuje náhradní díly na své výrobky výhradně autorizovaným prodejcům a pouze s nimi spolupracuje na řešení případných záručních nároků uplatňovaných zákazníkem.

5. Makita, spol. s r.o. nenese jakoukoliv zodpovědnost za případné škody na zdraví nebo majetku, pokud byly způsobeny v souvislosti s používáním nelegálně vyrobeného nebo prodávaného výrobku nesoucí tuto značku.

Makita, spol. s r.o.

Stránky výrobce: www.makita.cz
Seznam autorizovaných prodejců: Autorizovaní prodejci Makita
Seznam autorizovaných e-shopů: Autorizované e-shopy Makita

PRODUKTY
Odběr novinek:
PŘEČTĚTE SI

Toptool.cz – prodejce profesionálního nářadí Makita, Bosch, Fiskars a Storch.

Doporučujeme

Vyrobilo studio NetAction.cz